Tuesday, October 4, 2022
BallinaLajmeAlarmuese: 2 të vdekur dhe 1.793 raste me Covid në Kosovë

Alarmuese: 2 të vdekur dhe 1.793 raste me Covid në Kosovë

Dy persona kanë vdekur si pasojë e Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë njofton edhe për 1.793 raste pozitive me Covid.

Aktualisht kemi 8.035 raste aktive me këtë virus.

Teksa njoftohet për 174 persona të shëruar gjatë 24 orëve të fundit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT