Tuesday, October 4, 2022
BallinaShowbizPas lindjes, Marigona Krasniqi shfaq linjat perfekte

Pas lindjes, Marigona Krasniqi shfaq linjat perfekte

Pak ditë më parë, boksieri, Robin Krasniqi dhe partnerja e tij, modelja, Marigona Krasniqi, janë bërë prindër për herë të parë.

Modelja ka shfaqur linjat e saj perfekte pas lindjes së djalit.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, ajo tregoi format trupore tejet perfekte.

Në veshje sportive, modelja nxori në pah barkun e rrafshët si dhe përmasat trupore të cilat janë për tu lakmuar.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT