Monday, September 25, 2023
BallinaSportZbulohen tradhtitë e Pikesë ndaj Shakirës, në listë shoqja e ngushtë e...

Zbulohen tradhtitë e Pikesë ndaj Shakirës, në listë shoqja e ngushtë e këngëtares dhe supermodelja

Futbollisti i Barcelonës, Zherard Pike, përflitet se ka pasur një lidhje me supermodelen izraelite Bar Refaeli në vitin 2012 sipas raporteve të huaja. 

Raportet nga gjashtë të fundit kanë thënë se Pike e tradhtoi Shakirën në shumë raste, duke përfshirë një nga mikeshat e saj. Tani, një raport i ri nga gazetari spanjoll Jordi Martin pretendon se në vitin 2012, Pique kishte një lidhje me supermodelen izraelite Bar Refaeli.

Raporti pretendon se lidhja e tyre ishte një “sekret i hapur”, por ai vetëm së fundmi kishte mundur ta konfirmonte përmes një miku personal të Refaelit .

Shakira është një nga yjet më të mëdhenj të popit në botë, me shumë hite kryesore, duke përfshirë “Hips Don’t Lie”, “Chantaje” dhe “Whenever, Wherever”. Vetëm dy vjet e gjysmë më parë, ajo performoi në Super Boël së bashku me Jennifer Lopez.

Marrëdhënia e Shakira me yllin spanjoll të futbollit filloi në vitin 2011, një vit pasi u takuan për herë të parë kur Shakira publikoi këngën e saj të suksesshme të Kupës së Botës “Waka Waka” .

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT