Tuesday, October 4, 2022
BallinaShowbizEdhe Teuta Krasniqi ndjek trendin e kthimit në kohë, publikon foto kur...

Edhe Teuta Krasniqi ndjek trendin e kthimit në kohë, publikon foto kur ishte 16 vjeçare

Së fundi, të famshmit shqiptar, kanë sjellur trendin e kthimit në kohë, duke postuar foto nga fëmijëria.

Këtij trendi i është bashkangjitur edhe aktorja kosovare, Teuta Krasniqi.

Aktorja, ka postuar një fotografi në ‘Instagram’, të nxjerrur nga arkiva.

Ajo e ndau me publikun imazhin si 16 vjeçare dhe siç shihet s’ka ndryshuar aspak

Teuta ia bashkëngjiti një emoji të përlotur fotos duke treguar kështu se është mallëngjyer

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT