Wednesday, November 30, 2022
BallinaShowbizNga pozat e reja të Arta Elezajt, vëmendje merr makina super-luksoze

Nga pozat e reja të Arta Elezajt, vëmendje merr makina super-luksoze

Arta Elezaj, njihet në publik për format e saj trupore tejet seksi.

Arta Elezaj, njihet në publik për format e saj trupore tejet seksi.
Ajo komentohet shumë në media për jetën e saj luksoze.
Modelja është shumë aktive në rrjete sociale, ku edhe ndanë momente nga jeta e përditshme dhe pushimet e shumta në vende të shtrenjta.

Së fundmi është shfaqur më sportive me një palë tuta të markës ‘Off White’ dhe triko të bardhë po ashtu të së njëjtës firmë.

Ajo ka marrë poza atraktive pranë një veture të tipit Mercedes, në një nga modelet e reja./Lajmi.net/

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT