Wednesday, November 30, 2022
BallinaShowbizKëto tri këngëtare të njohura kosovare kanë qenë në një klasë

Këto tri këngëtare të njohura kosovare kanë qenë në një klasë

Janë mjaft të njohura për publikun shqiptar, por a e dinit se këngëtaret Zanfina Ismajli, Nora Istrefi dhe Fjolla Krasniqi kanë qenë shoqe klase?

Së fundmi, në rrjete sociale janë zbuluar disa fotografi nga shkolla ku shihen këngëtaret e njohura në një moshë fare të vogël.

Sot, Nora Istrefi vijon suksesshëm rrugëtimin e saj në muzikë ndërsa Zanfina prej kohësh është larguar nga skena por mbetet ende shumë e kërkuar dhe e pëlqyer. Sa i përket Fjollës, edhe ajo gjithashtu është larguar nga muzika, por tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT