Wednesday, November 30, 2022
BallinaSportSot zhvillohet tri ndeshje në Superligën e Kosovës

Sot zhvillohet tri ndeshje në Superligën e Kosovës

Superliga e Kosovës vazhdon sot me tri ndeshje të tjera.
Kampioni në fuqi, Ballkani e pret në shtëpi skuadrën e Malishevës.

Ekipi nga Suhareka do kërkojë fitoren e radhës edhe sot ndaj skuadrës që nuk po tregon formë të mirë në këtë edicion.

Gjilani do udhëtojë drejt Ferizaj, për ndeshjen e kësaj xhiroje në Superligë.

Kurse Llapi dhe Drenica do jetë ndeshje e tjetër dhe e fundit për ditën e sotme.

Të gjitha këto tri takime fillojnë në orën 13:00.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT