Monday, October 2, 2023
BallinaSportBarcelona – Inter, formacionet e mundshme

Barcelona – Inter, formacionet e mundshme

Barcelona dhe Interi do të përballen sot në kuadër të fazës së grupeve të Champions League.
Ndeshja fillon në orën 21:00 dhe luhet në “Camp Nou”, transmeton lajmi.net.

Ndonëse ende është herët për t’u publikuar formacionet zyrtare, pak a shumë po parashikohen skemat e mundshme të të dyja skuadrave.

Më poshtë gjeni 11-shet e mundshme të të dyja skuadrave

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT