Wednesday, November 30, 2022
BallinaSportBarcelona – Inter, kryendeshja e sontme në Champions League

Barcelona – Inter, kryendeshja e sontme në Champions League

Champions League kthehet sonte me ndeshje interesante.
Përballja kryesore është ajo në mes të Barcelonës dhe Interit që luhet në “Camp Nou” më fillim nga ora 21:00.

Sfida e parë në mes tyre përfundoi me fitoren minimale të Inter në “Giuseppe Meazza”.

Pos kësaj, do të ketë edhe ndeshje të tjera të parapara për sot.

Më poshtë gjeni çiftet e plota

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT