Tuesday, January 31, 2023
BallinaShowbizMarli Alexa është një ndikuese e bukur dhe e famshme e...

Marli Alexa është një ndikuese e bukur dhe e famshme e mediave sociale

Marli Alexa është një ndikuese e bukur dhe e re e famshme e mediave sociale e cila ka lindur në Shtetet e Bashkuara më 29 korrik 1997 dhe aktualisht ajo jeton në Shtetet e Bashkuara me familjen e saj.

Marli Alexa është modelja e famshme dhe ylli i Instagramit nga SHBA. Ajo është shfaqur në shumë video. Ajo njihet për pamjen e saj të bukur, buzëqeshjen e lezetshme, stilin dhe personalitetin e mahnitshëm. Ajo është një nga vajzat më në trend. Ajo është gjithashtu e njohur për fotot dhe videot e saj në Instagram

Ajo vjen nga Kalifornia, SHBA. Shenja e saj e zodiakut është Akrepi. Mosha e saj është rreth 25 vjeç . Ajo është amerikane nga kombësia.

Ajo është e re, e bukur dhe e nxehtë. . Ajo është jashtëzakonisht e popullarizuar në mesin e të rinjve. Ajo duket si një kukull. Ajo është afërsisht 5’0 inç e gjatë dhe peshon rreth 57 kg. Ai ka sy blu dhe flokë bjonde. Ajo ka sy të bukur të mëdhenj që duken shumë tërheqës

Marli Alexa është një yll i famshëm në Instagram, i cili fitoi shumë famë duke postuar foto me mbishkrime frymëzuese dhe Reels në llogarinë e saj në Instagram dhe është shumë e njohur në Instagram (Platforma më e njohur në botë për ndarjen e fotove dhe videove në mediat sociale).

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT