Tuesday, January 31, 2023
BallinaShowbizIvana Knoll shkëlqen edhe pas Botërorit

Ivana Knoll shkëlqen edhe pas Botërorit

Ivana Konoll ishte pa diskutim një prej muzave më seksi në Kupën e Botës në Katar.

Modelja kroate tërhoqi vëmendje në shkallët e stadiumeve me bukurinë dhe linjat e saj perfekte trupore.

Me Botërorin të mbyllur prej disa ditësh, tashmë Ivana shkëlqen në “Instagram”, ku shfaqet në një formë fantastike në këto ditë festash, duke marrë si gjithnjë komplimente nga fansat e shumtë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT