Saturday, March 25, 2023
BallinaShowbizStresi: Vedati nuk e din që unë kam bërë burg për të...

Stresi: Vedati nuk e din që unë kam bërë burg për të shkuar tek Kejsi

Gjatë “prime-t” të së hënës në “BBVK”, Vedati dhe Stresi patën një debat mes tyre.

Kjo pas deklaratës së Stresit për ish gruan e tij dhe sëmundjen e saj.

“Vedatin nuk e njoh, përpos televizorit dhe ‘YouTube’, respekt dhe burrë i mirë më duket, i sjellshëm dhe kështu. Nuk i din detajet, unë kam bërë burg të shkoj atje. Nuk jam duke shkuar në Bullgari as në Rumani, është fjala për një kontinent tjetër”, ka thënë Stresi.

Me anë të këtyre komenteve, Stresi ka lënë të kuptohet se në planet e tij është udhëtimi drejt Kanadasë, atje ku edhe jeton ish partnerja e tij, Kejsi./Lajmi.net/

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT