Saturday, March 25, 2023
BallinaSportDy legjenda në krahë të njëri-tjetrit, Ronaldo dhe Tajson ndjekin së bashku...

Dueli në boks midis Xhejk Pol dhe Tomi Fjurit, që u zhvillua në Arabinë Saudite mori një vëmendje të madhe nga e gjithë bota sportive, me Fjurin që triumfoi me vendim jurie.

Nuk mungoi dhe prezenca e personazheve VIP në këtë ndeshje, ku dy prej tyre ishin Kristiano Ronaldo dhe Majk Tajson.

Dy legjendat e dy sporteve të ndryshme gjithashtu zgjodhën që të dilnin në foto krah njëri-tjetrit, duke marrë akoma dhe më shumë vëmendje.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT