Saturday, March 25, 2023
BallinaShowbizFansat e Luizit njoftojnë protestën e radhës pranë shtëpisë së ‘BBAV’

Fansat e Luizit njoftojnë protestën e radhës pranë shtëpisë së ‘BBAV’

Fansat e këngëtarit Luiz Ejlli kanë lajmëruar përmes rrjeteve sociale një tjetër protest për ditën e mërkurë, 1 mars, ora 14:00 përballë Top Channel.

Nesër do t’i tregojmë përsëri Luizit që të vazhdojë kundrejt këtij produksioni ose tipit që fshihet pas emrit BIG BROTHER VIP ALBANIA.

Personalisht së bashku me Dashin official dhe disa persona tjerë dhe fansa e kemi parë të arsyeshme që të ndodh kështu, mbase më e fuqishme se sa ishte herën e parë”, shkruhet në një njoftimin që po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Mbështetësit e tij duken të revoltuar për herë të dytë për “padrejtësitë” që po i bëhen Luizit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT