Saturday, March 25, 2023
BallinaSportRonaldo u shpall lojtari më i mirë i muajit shkurt në kampionatin...

Ronaldo u shpall lojtari më i mirë i muajit shkurt në kampionatin e Arabisë Saudite

Sulmuesi i Al-Nassr, Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari më i mirë i muajit shkurt në kampionatin e Arabisë Saudite.

Portugezi 38-vjeçar ka shënuar 8 gola dhe ka dhënë 2 asistime në katër ndeshje.

Në fillim të sezonit, Ronaldo luajti për Manchester United, duke shënuar vetëm 1 gol në 10 takime të Premier League. /G.D abcnews.al/

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT