Friday, June 2, 2023
BallinaSportMourinho merr drejtimin e PSG-së? Në Francë zbulojnë detajet

Mourinho merr drejtimin e PSG-së? Në Francë zbulojnë detajet

Galtier po zhvillon ndeshjet e fundit si trajner i PSG-së, pasi në fund të këtij sezoni pritet të largohet nga “Parku i Princave”. Sipas “Radio Monte Carlo”, raportohet se Luis Campos, këshilltar sportiv te skuadra franceze ka biseduar me Jose Mourinhon.

Te PSG-ja kërkojnë që portugezi të marrë drejtimin e skuadrës në sezonin e ardhshëm. Por jo vetëm kaq, pasi edhe “RCM Sport” bën të ditur se PSG-ja ka nisur negociatat me timonerin e Romës për të marrë në dorë “frenat” e parisienëve.

Siç duket tashmë negociatat mes Campos dhe menaxherit të Mourinhos kanë avancuar dhe pritet që së shpejti të ketë edhe një marrëveshje mes tyre, por duhet të presim ditët në vijim për të mësuar më tepër për këtë operacion.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT