Friday, June 2, 2023
BallinaSportI pakënaqur në Arabinë Saudite, Ronaldo dëshiron të kthehet në Evropë!

I pakënaqur në Arabinë Saudite, Ronaldo dëshiron të kthehet në Evropë!

Cristiano nuk mund të durojë më.

Sipas një raportimi të Mundo Deportivo, ylli portugez është i pakënaqur në Arabinë Saudite dhe dëshiron të largohet menjëherë nga Al Nassr.

Sipas publikimit, Ronaldo nuk është i kënaqur me qëndrimin e tij në vendin e Lindjes së Mesme, dhe tashmë ka nisur procedurat përmes agjentit të tij për t’u rikthyer në Evropë.

Kujtojmë se Ronaldo ra dakord verën e kaluar me Al Nassr për dy vite, me kontratën e tij të vlefshme deri në verën e vitit 2025. /G.D abcnews.al/

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT