Friday, June 2, 2023
BallinaLajmeNazmije Bazaj po vuan nga kanceri, ka nevojë për 100 mijë euro...

Nazmije Bazaj po vuan nga kanceri, ka nevojë për 100 mijë euro ndihmë

Nazmije Bazaj 41 vjeqare nga Komuna e Drenasit po ballafaqohet me sëmundjen e tumorit (kancerit).

Mjetet financiare qe duhet te mblidhen për mjekimin e saj janë 100,000€.

MUNDËSITË PËR NDIHMË JANË:

– Nr Llogarisë Bankare NLB:

Për Kosovë: 17 01 0186045108 77
IBAN: XK05 17 01 0186045108 77

Përmes Wester Union, Money gram dhe Ria – Milaim ose Zukë Bazaj (Vellezerit)

Nr kontaktues:
Për Kosovë
+38344284180(Milaim Bazaj)

Për Gjermani
+4917634525619(Zukë Bazaj)

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT