Friday, June 2, 2023
BallinaSportTen Hag pritet të afrojë këta 3 lojtarë te Man United

Ten Hag pritet të afrojë këta 3 lojtarë te Man United

Manchester United është duke punuar për të forcuar skuadrën e tyre për merkaton e verës.

Sipas Sky Sports, Djajtë e Kuq kanë vënë syrin te tre lojtarët kryesorë. Trajneri Erik ten Hag dëshiron që Manchester United të nënshkruajë me Harry Kane nga Tottenham, Declan Rice nga West Ham dhe Mason Mount nga Chelsea.

29-vjeçari Kane vlerësohet nga specialistët e portalit autoritar transfermarkt në 90 milionë euro. Rajs, 24 vjeç, vlen 80 milionë euro dhe Mount, 24 vjeç, vlen 65 milionë euro. /G.D abcnews.al/

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT