Tuesday, October 3, 2023
BallinaSportMilan, Arsenal dhe PSG në garë për shërbimet e Asensios

Milan, Arsenal dhe PSG në garë për shërbimet e Asensios

E ardhmja e Asensios duket larg Real Madridit.

Spanjolli është i lidhur ngushtë me tri skuadra të mëdha evropiane, shkruan GazetaBlic Sport.

Siç raportojnë mediat e huaja Milan, Arsenal dhe PSG janë të interesuara për shërbimet e Asensios.Mbetet të shihet gjatë merkatos verore se ku do jetë destinacioni i radhës i spanjollit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT