Tuesday, October 3, 2023
BallinaSportRonaldo mohon spekulimet se do të largohet nga Al-Nassri

Ronaldo mohon spekulimet se do të largohet nga Al-Nassri

Cristiano Ronaldo i ka hedhur poshtë spekulimet se do të largohet nga Al-Nassri.

Ai u shpreh se ndihet i lumtur te ky klub pavarësisht se thuhej se nuk po e gjente veten në stilin e jetës në Arabinë Saudite.

“Jam i lumtur dhe dua që të vazhdoj dhe do të vazhdoj këtu”, ka thënë Ronaldo.

“Sezonin e ardhshëm ekipi do të jetë edhe më i mirë. Jemi përmirësuar në 5-6 muajt e ardhshëm, dhe kam besim që do të fitojmë tituj së shpejti”.

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT