Sunday, July 21, 2024
BallinaSportNga CR7 te Benzema, Arabia Saudite nuk ndalet dhe tani synon edhe...

Nga CR7 te Benzema, Arabia Saudite nuk ndalet dhe tani synon edhe Lewandowski

Arabia Saudite ëndërron shumë dhe është e aftë t’i bëjë realitet.

Në fillim Cristiano Ronaldo, tani Benzema dhe më pas vijnë emra të tjerë në listën e tyre. Messi është ai lojtar që po kërkohet shumë në Saudi dhe janë të gatshëm të shpenzojnë shifra jashtëzakonisht të mëdha dhe të padëgjuara ndonjëherë në botën e sportit.

Gjithsesi, një nga emrat e përforlur së fundmi është Lewandowski.

Liga e lartë saudite tenton tashmë sulmuesin polak të Barcelonës, por sipas “Sky Sport Deutschland”, ky objektiv do të jetë i vështirë për ta rrëmbyer nga katalanasit pas vetëm një sezoni.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT