Monday, December 11, 2023
BallinaSportMessi, shkëlqen në ceremoninë e Topit të Artë

Messi, shkëlqen në ceremoninë e Topit të Artë

Lionel Messi ka arritur në ceremoninë e Topit të Artë.

Messi ka shkëlqyer në tapetin e kuq, i shoqëruar nga gruaja e tij dhe tre fëmijët.

Argjentinasi është favorit për ta fituar për herë të tetë Topin e Artë.

Kjo pas triumfit në Kupën e Botës në vitin e kaluar në Katar, me Argjentinën. /Klankosova.tv.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT