Sunday, June 23, 2024
BallinaLajme10 vjeçarja goditet nga makina në Dragash, shoferi e dërgon në Spital

10 vjeçarja goditet nga makina në Dragash, shoferi e dërgon në Spital

Një 10 vjeçare është goditur nga vetura në fshatin Buzës së Dragashit.

Drejtuesi i automjetit ka dërguar viktimën në Spitalin e Prizrenit, ku e mitura është trajtuar dhe ka rezultuar që ka marr lëndime të lehta trupore.

Rastin është konfirmuar nga Polica Rajonale e Prizrenit.

“Një aksident ka ndodhur në fshatin Buzës të Dragashit rreth orës 17:43, ku një automjet ka goditur një 10-vjeçare. Drejtuesi ka dërguar në viktimën në Spitalin e Prizrenit, e cila ka marr lëndime të lehta trupore. Me rastin po merret njësiti i trafikut rajonal”, tha Gashi.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT