Thursday, July 25, 2024
BallinaShowbizVajza e Marinës erdhi në jetë dhe si duket Luana ndihet shum...

Vajza e Marinës erdhi në jetë dhe si duket Luana ndihet shum e lumtur …

Vajza e çiftit Marina dhe Getoar selimi erdhi në jetë ditën e djeshme (24.11.2021) duke u dhënë prezantueses dhe reperit epitetin prindër.

Me ardhjen e saj në këtë jetë voglushja ka lumturuar pa fund edhe teze Luanën, e cila qdo her kishte deklaruar se mezi po e priste.

‘’Ndjesia më e mirë në botë’’, ka shkruar Luana ne llogarine e saj ne Instagram dhe është e para që reagon nga familja për ardhjen në jetë të bebit.

Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël Luana dhe Marina kanë realizuar një set fotografik .
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT