Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizÇfarë po ndodh mes biznesmenit dhe Fjolla Morinës ...

Çfarë po ndodh mes biznesmenit dhe Fjolla Morinës …

Nuk ka më dyshime ! Burime të afërta me çiftin konfirmojnë për ndarjen e biznesmenit të njohur Fisnik Syla dhe këngëtares nga Kosova Fjolla Morina.

Që pas daljes nga burgu të Fjollës, u përfol se ajo i kishte dhënë fund martesës. Dyshimet lindën pasi ata nuk ishin më në shoqërinë e njëri-tjetrit e madje këngëtarja nuk e ndiqte në Instagram.

Ndryshe nga Fjolla, Fisniku refuzonte ta hiqte nga Instagrami, e madje ishte një ndër të parët që pëlqente fotot e këngëtares duke i dhënë shpresa fansave se lidhja e tyre nuk ka marrë fund.

Por së fundmi as Fisniku nuk e ndjek më Fjolla Morinën në Instagram .

Kujtojmë se Fjolla Morina dhe Fisnik Syla u martuan gjatë arratisë së këngëtares në Maldive, në një ceremoni private ku ajo veshi fustanin e bardhë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT