Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizKim Kardashian dhe vajza e saj North me profil të përbashkët në...

Kim Kardashian dhe vajza e saj North me profil të përbashkët në Tik-Tok …

Kim Kardashian ka hapur një profil “Tik-Tok”te perbashkët me vajzën e saj të madhe North, e cila tashmë ka mbi një milion fansa.

Videoja më e njohure tyre është shikuar më shumë se 10.7 milionë herë, në të cilën Kim dhe North këndojnë këngën e Katy Perry, “Hot ‘n’ cold”. Profili ka më shumë se një ditë që është aktiv dhe Kim ka postuar 30 video në të.

Përveç Kim dhe North, një profil të përbashkët ne tiktok kanë hapur edhe motra e madhe Kourtney dhe vajza e saj Penelope. Edhe ata i ndjekin më shumë se një milion njerëz.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT