Thursday, July 25, 2024
BallinaSportREI MANAJ STARTON SONTE NGA MINUTA E PARË KUNDËR INTERIT

REI MANAJ STARTON SONTE NGA MINUTA E PARË KUNDËR INTERIT

Inter – Spezia zhvillohet sonte nga ora 18:30 në kuadër të javës së 15-të në Serie A. Kundër interit sonte nga minuta e parë pritet të startoj ish lojtari i tyre Rei Manaj. Sulmuesi kuqezi këtë sezon po aktivizohet tek Spezia. Në tëNë të njejtën kohë pra nga 18:30 zhvillohet edhe takimi tjetër Bologna – Roma ndërsa kryesuesit e ligës italiane Napoli dhe Milan ndeshjet zhvillojnë sonte nga ora 20:45. Milan udhëton tek Genoa e Shevchenkos ndërsa Napoli luan në shtëpinë e Sassuolos.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT