Friday, May 24, 2024
BallinaSportInzaghi: Interi nuk donte t ë takohej me Liverpoolin në...

Inzaghi: Interi nuk donte t ë takohej me Liverpoolin në Champions League

Trajneri i Inter, Inzaghi komentoi shortin e Ligës së Kampionëve.

Ai tha se kampioni i Italisë nuk do donte ta kishte përballë Liverpoolin kaq shpejtë, shkruan Gazeta Ciceroni Sport”Ne e dimë se çfarë na pret, pasi Liverpool është në krye të listës së klubeve që kisha shpresuar t’i shmangia në short. Ne duam ta arrijmë atë datë në formën më të mirë të mundshme, por fillimisht kemi disa javë shumë intensive në janar dhe shkurt.”

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT