Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizUpss! Bora Zemani ia bëri “bye bye” në fundvit, Donaldi pa e...

Upss! Bora Zemani ia bëri “bye bye” në fundvit, Donaldi pa e ditur i bën “DISS”-in e fortë!

Ditën e fundit të vitit 2021, Bora Zemani vendosi të hedhë pas të shkuarën dhe të nis një kapitull të ri. Këtë gjë e ka nisur nga rrjetet sociale duke hequr nga Instagrami Donaldin, Beatrix dhe Romeon.

Romeo ia kthehu “diss”-in dje Borës, (Lexo këtu), ndërsa Donaldi dashur pa dashur ia kthehu së fundmi.

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP” kanë festuar natën e ndërrimit të viteve ku kanë shtruar darkë në tryezën e oborrit dhe kanë uruar njerëzit e tyre të zemrës.

Donaldi i ka kushtuar një urim të veçantë dhe nënës së Beatrixit, të cilën e ka quajtur “vjehrrë”.

“Vjehrra më e mirë në botë të përshëndes”, është shprehur Veshaj, ish-partneri i Borës.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT