Tuesday, June 18, 2024
BallinaSportLajmi i fundit Alvaro Morata do të jetë lojtar i FC Barcelona.

Lajmi i fundit Alvaro Morata do të jetë lojtar i FC Barcelona.

Alvaro Morata do të jetë lojtar i FC Barcelona. Marrëveshja është 95% e kryer dhe marrëveshja totale është arritur për një huazim prej 6 muajsh me mundësi blerje. 🇪🇸[Burimi: Diario AS] Të shohim si do ta presin lajmin tifozët e Real Madridit

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT