Friday, May 24, 2024
BallinaSportKF Prishtina 1983

KF Prishtina 1983

KF Prishtina 1983 Cimili, Llalliç, Domi, Rama, Gruevski, Sinani.Ulur: Rugova, Muriqi, Vokrri, Cana dhe Krasniqi.Gjenerata e artë e futbollit kosovar lojtarët që e benë historinë duke fituar ndaj ekipeve që dominonin në futbollin jugosllav e kujtojmë fitoren ikonike në Beograd kunder Cërvena Zvezdës me rezultatin 3-1

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT