Sunday, April 14, 2024
BallinaLajmeGrabitet një bankë në Prishtinë

Grabitet një bankë në Prishtinë

Një bankë në Prishtnë është grabitur nga disa persona të panjohur sot reth orës 17:00.


Lajmi ka konfirmuar Flora Ahmeti zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

“Rreth orës 17:00 është raportuar për një grabitje të ndodhur në filialin e një institucioni mikrofinanciar në lagjen Lakrishtë në Prishtinë. Policia  ka dalë në vendngjarje dhe nga informacionet e para  dyshohet që grabitja të jetë kryer nga një person”, tha Flora Ahmeti.

Policia është duke e hetuar rastin./

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT