Saturday, April 13, 2024
BallinaShowbizValon Shehu zbulon për herë të parë pse Fifit i bien të...

Valon Shehu zbulon për herë të parë pse Fifit i bien të fikët

Ish banori i Big Brother Vip Valon Shehu ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku shpjegoi për moderatoren Ester Bylyku, përse Fifi humbet ndjenjat.


Ai theksoi se episode të tilla kanë ndodhur jo vetëm në televizion, por dhe në prapaskena të vendeve ku ata kanë kënduar.

‘Besoj që e ka psikologjike, jo shëndetësore. Me shëndetin psikologjik, ‘i del perdja e zezë’ themi ne. Kam rastisur disa herë… fakti që kemi punuar bashkë 2 vjet, çdo të premte dhe të shtunë, në një lokal, madje dhe në ‘Këngën Magjike’. Kemi patur shumë raste. Normal, herët e para ka qenë pak e çuditshme, nuk di si të reagojë njeriu në ato momente. Por shyqyr nuk kam qenë asnjëherë vetëm, ka patur edhe njerëz përreth’ u shpreh Valon Shehu.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT