Thursday, June 13, 2024
BallinaLajmeE dhimbshme: Disa javë pasi u rrah dhe ra në komë, humb...

E dhimbshme: Disa javë pasi u rrah dhe ra në komë, humb jetën i riu nga Mitrovica

I riu Ermal Delija, që ishte rrahur para disa javësh gjatë një përleshje në Mitrovicë, sonte ka humbur jetën.

Ai kishte pësuar lëndime të rënda në kokë dhe kishte qëndruar disa javë në spital, në gjendje kome.

Pasi ishte zgjuar nga koma, Ermali ishte parë në xhaminë e Shipolit te hoxha Fatmir Latifaj i cili i kishte pajtuar familjet në fjalë.

Ndërsa para pak ditësh, të riut nga Mitrovica i kishte humbur sërish vetëdija për çka ishte dërguar me urgjencë në QKUK.Ndërsa Ditori merr vesh se Ermal Delija ka ndërruar jetë para pak minutash në spital

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT