Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizLuana Vjollcën vetëm “ujë dhe sapun”? Ja FOTOT, moderatorja: Pa photoshop!

Luana Vjollcën vetëm “ujë dhe sapun”? Ja FOTOT, moderatorja: Pa photoshop!

Ndër vajzat e showbiz-it shqiptar që nuk e ka problem të shfaqet pa pikë grimi në fytyrë është Luana Vjollca.

Shpesh herë Luanën e kemi parë gjithmonë në super formë dhe të kuruar në çdo dalje të saj publike. Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten se si duhet Luana pa grim dhe nuk i keni parë postimet e mëhershme, ajo sapo na postoi një album fotosh ku shihet vetëm “ujë e sapun”.

Fotot janë realizuar nga fotograf i njohur Danyal Limbada, fotot e të cilit kanë bërë të mundur edhe bashkëpunimin me Forbes, siç e tregon edhe bio e fotografit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT