Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizKida na përshëndet me foto tunduese nga Dubai

Kida na përshëndet me foto tunduese nga Dubai

ida ngre temperaturat në Dubai

Kida ka nis vitin 2022 me pushime dhe si destinacion ka zgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe.

Dhe nga atje këngëtarja e njohur nuk ka lënë anash postimin e imazheve të ndryshme, në të cilat u shfaq tërë stil, shkruan arbresh.infoNë fotot e reja, artistja pozoi nga makina e veshur në një bluzë të shkurtër të përshtatur me pantallona të markës “Fendi”, syze dielli dhe një palë atletet “Nike”.

Kujtojmë që Kida përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm, me shumë projekte dhe koncerte
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT