Tuesday, October 4, 2022
BallinaShowbizGazetarja sportive shfaqet e nxehtë në bregdet: Merrni freskuesen

Gazetarja sportive shfaqet e nxehtë në bregdet: Merrni freskuesen

Bukuroshja Lei Kraja shfaqet gjithmonë shumë tërheqëse në fotot që poston në rrjetet sociale.

Herë e ëmbël, herë e buzëqeshur, por shpesh provokative, duket se vera që lamë pas, ka qenë mjaft e nxehtë për Lein. 

Provokon me buzë/ Gazetarja sportive shfaqet e nxehtë në bregdet:

Buzët janë pika e saj më e fortë në fytyrën e saj të imët e engjëllore dhe përmes fotove shpesh i nxjerr në pah dhe duket mjaft “e nxehtë”. Madje aq e nxehtë sa merr edhe freskuesen në setet fotografike për të freskuar veten.

Artikulli paraprakMaliq Torra-SEPSE KAM MALL
Artikulli i ardhshëmLIRI DHE GJYSHI-Sylejman Salihu
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT