Monday, October 2, 2023
BallinaSportChampions League rikthehet sot për ta vijuar fazën e grupeve.

Champions League rikthehet sot për ta vijuar fazën e grupeve.

Më fillim nga ora 21:00 do të luhet sfida në mes të Barcelonës dhe Interit, në “Meaza”.
Pos kësaj përballje do të luhen edhe shtatë të tjera, transmeton lajmi.net.
Bayerni, në po të njëjtin grup, pret Viktoria Plzenin, ndërsa Liverpooli luan ndaj Rangersit.
Më poshtë gjeni çiftet e plota.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT