Tuesday, January 31, 2023
BallinaShowbizAfërdita Paqarada largohet nga BBVK, ja kush do ta zëvëndësoj

Afërdita Paqarada largohet nga BBVK, ja kush do ta zëvëndësoj

Reality show ‘Big Brother VIP Kosova’ ka nisur transmetimin në kanalin e Klan Kosova, dhe po percillet ne mas te madhe nga publiku, ky format është duke u transmetuar për herë të parë në Kosovë.

Banorët do të qëndrojne të mbyllur për cmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ndërsa gara duket të mos jetë e thjeshtë pasi konkurrentet kanë hyrë me bindjen e madhe se do të fitojnë.

Sonte opinionisja e Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada, do të largohet sonte nga spektali i BBVK. Paqarada tha se sonte është hera e fundit që ajo është si opinisoniste në këtë reality show.

Insajderi ka mësuar se Afërditën do ta zëvëndësoj Anita Haradinaj. Anita është moderatore dhe po ashtu bashkëshortja e kryetarit të AAK’së, Ramush Haradinaj./insajderi

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT