Thursday, June 13, 2024
BallinaSportBabai i Messit pas takimit me Laportan: Leo dëshiron të rikthehet te...

Babai i Messit pas takimit me Laportan: Leo dëshiron të rikthehet te Barcelona

“Messi dëshiron të rikthehet te Barcelona”.

Kjo ishte deklarata e babait të Messit, Jorge Messi pas takimit që pati sot me presidentin e Barcelonës, Joan Laportan.

Dyshja u takuan sot pasi La Liga ia pranoi planin e qëndrueshmërisë Barcelonës.

“Leo dëshiron të rikthehet dhe unë dua ta shoh atë te Barcelona. Rikthimi te Barcelona është me siguri një opsion”, u shpreh Jorge Messi pas takimit me Laportan.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT