Friday, February 23, 2024
BallinaSportMuriqi drejt largimit nga Mallorca, një tjetër skuadër spanjolle futet fuqishëm në...

Muriqi drejt largimit nga Mallorca, një tjetër skuadër spanjolle futet fuqishëm në garë për të

Vedat Muriqi vazhdon ta ketë të paqartë të ardhmen e tij, nëse do të mbetet te Mallorca apo do të largohet.

Sulmuesi kosovar ka dy vite që është pjesë e klubit spanjoll dhe ka shkëlqyer duke qenë lider i kësaj skuadre.

Megjithatë vazhdimisht dalin lajme në mediat spanjolle sa i përket të ardhmes së tij duke u lidhur me klube të ndryshme.

Real Betisi është skuadra e radhës që është futur në garë për transferimin e sulmuesit kosovar.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT