Sunday, June 23, 2024
BallinaSportDani Alves lirohet me kusht

Dani Alves lirohet me kusht

I ndaluar në janarin e 2023-it me akuzën e përdhunimit, Dani Alves shumë shpejt do të rikthehet në gjendje të lirë pasi ka pranuar për të paguar 1 milionë euro si garanci.

Ish-mbrojtësi i Barcelonës, i dënuar me katër vite e gjysëm heqje lirie nga shkalla e parë e Gjykatës së Barcelonës, pritet që të lirohet brenda kësaj jave.

Mësohet se ai do të dorëzojë të dy pasaportat e tij (spanjolle dhe braziliane) si dhe do të jetë i detyruar që të paraqitet ç’do javë në polici.

Braziliani gjithashtu duhet që të bëjë kujdes pasi duhet të qëndrojë 1000 metra larg viktimës.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT