Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizGruaja e Ronaldos "qmend" rrjetin duke i derguar dy "zemra " Lionel...

Gruaja e Ronaldos “qmend” rrjetin duke i derguar dy “zemra ” Lionel Messit ..!

Siç duket raporti familjar mes familjeve Messi dhe Ronaldo janë afruar shumë.!

Gruaja e Ronaldosë Georgina , së fundmi ne njëren nga fotot e publikuara nga vet futbollisti Messi ajo nuk hezitoi qe t’i komentonte me dy “zemra te bardha ” .Shumë fansa te Cristiano Ronaldos nuk e priten mirë kët reagim të Georginës ,duke e komentuar ket gjest me fjalë te ndryshme . Për sa i perket Futbollistit Lionel Messit nuk ka pasur asnjë reagim .

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT