Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizMelinda sot feston përvjetorin e ditëlindjes ..!

Melinda sot feston përvjetorin e ditëlindjes ..!

Rap / Artistja Melinda Ademi sot feston pervjetorin e saj te 26-të .! Ne fotot e fundit te postuara ne llogarinë e saj shfaqet në menyrë sensuale ku nuk heziton te shfaq linjat e trupit , mes balonave dhe trëndafilave Melinda e pret ditëlindjen e 26 . Në këtë ditë kaq speciale për të nuk kanë munguar urimet dhe dedikimet nga miqtë, kolegët dhe fansat e saj. 

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT