Wednesday, May 22, 2024
BallinaShowbizRikthehet Arta me poza provokative ..

Rikthehet Arta me poza provokative ..

Arta Elezaj eshte shume e perfolur ne rrjetet sociale per fotot qe i shperndane ne llogarite e rrjeteve sociale . Edhe kesaj here Arta nuk i deshperon ndjekesit . Me nje pale xhinse te bardha nga firma e njohur streetstylejeans dhe nje crop top ngjyre krem nuk heziton ti ndaje linjat e saj trupore .

Arta Elezaj eshte mjafte e ndjekur ne rrjetin social Instagram me 234k ndjekes .

Rikujtojme se Arta Elezaj fillimin e karrieres se saj e filloi me interpretimin ne serialin “O sa mire “

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT