Thursday, April 18, 2024
BallinaShowbizKendall arriti 200 milionë ndjekës !

Kendall arriti 200 milionë ndjekës !


Kendall Jenner grumbuloi 200 milionë ndjekës në Instagram.
Të premten (19 nëntor), supermodelja e “Versace”, falënderoi ndjekësit e saj për mbështetjen e tyre ndaj saj duke dërguar “energji pozitive” teksa shijonte këtë moment.
“200 milionë prej jush! Ju dua. Po dërgoj vetëm energji pozitive dhe një përqafim virtual në grup!”, ka shkruar modelja e njohur.
“Kujdesuni për veten, duaje veten, kujtoji vetes çdo ditë se sa i/e mrekullueshëm je! Jeni unik, jeni të veçantë, jeni të dashur”, ka vazhduar tutje modelja.

Kendall është mjaft aktive në rrjetet sociale me foto .Ku priten shumë mirë nga ndjekesite e saj . Ajo ka kombinuar fotot personale nga netët e saj me mikesha si Hailey Bieber me imazhe të familjes së saj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT