Thursday, June 13, 2024
BallinaLajmeVrasja e Mateos 8-vjeçar: Një dëshmitare misterioze jep deklaratë për ngjarjen

Vrasja e Mateos 8-vjeçar: Një dëshmitare misterioze jep deklaratë për ngjarjen

Vrasja e Mateo Vasiut nga Klodian Çalamani ende vijon të jetë e mistershme për banorët e fshatit Grecalli.

Prindërit e të miturit kanë vendosur të heshtin për mediat, ndërkohë që kanë dyshime se në vrasjen e djalit të tyre është e përfshirë dhe një grua.

Mediat shkruajnë se një grua, ka dhënë dëshmi në polici, ndërkohë që kërkojnë zbardhje të së vërtetës për ngjarjen tronditëse.

Gruaja tek e cila dyshojnë është e afërme e familjes së Mateo Vasiut. Mamaja dhe tezja e 8-vjeçarit ishin të parat që kishin dyshime se ishte i përfshirë një person tjetër ose ka dijeni për ngjarjen.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT