Monday, May 20, 2024
BallinaSportBOTËRORI ‘KATAR 2022’ PA ITALINË OSE PORTUGALINË

BOTËRORI ‘KATAR 2022’ PA ITALINË OSE PORTUGALINË

BOTËRORI ‘KATAR 2022’ PA ITALINË OSE PORTUGALINË

Është hedhur shorti i ndeshjeve të PlayOff-it për botërorin Katar 2022 ku nëse Italia dhe Portugalia i fitojnë ndeshjet e para atëherë do ndeshen mes vete. Kjo i bie që botërorit të ardhshëm do ti mungoj një kombëtare e madhe. Më poshtë i gjeni të gjitha përballjet.

Hamdi Gashi

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT