Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizPër pak eskaloi situata në përplasje fizike mes Arjoles dhe Antoneles ...

Për pak eskaloi situata në përplasje fizike mes Arjoles dhe Antoneles …

Arjola dhe Antonela kanë patur një debat të fortë me tone të larta mbrëmjen e kaluar pak pas mbarimit të spektaklit. Gjithçka ka nisur për shkak të toneve të larta mes tyre dhe debati ka agravuar edhe në ofendime personale mes tyre.

Debati mes vajzave:

Arjola: Hajde, hajde foli Sabianit, hajde, hajde

Antonela: Pse po më afrohesh kështu

Arjola: Se mos mendon se jam duke trembur

Antonela: Na shurdhove, nuk po mundem që të duroj dot më të bërtiturat e tua nëpër shtëpi

Arjola: Po ti si je duke folur? Unë kam qenë duke u falur dhe ti na prishe faljen mua me Sabianin me të bërtiturat e tua

Antonela: Ti do të më nxjerrësh negative, s’kanë faj banorët që ankohen për ty

Arjola: Qeke budallicë krejt, qeke budalle

Antonela: Më marrsh të ligat

Arjola: Qenka me të meta mendore

Antonela: Qenke budallicë thotë, ska lindë akoma ai që të më bërtasë mua, mbaji për vete ofendimet. As nëna ime nuk mundet me më ofendu mua.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT